Testy COVID19

Najwyższe standardy - Najwyższe bezpieczeństwo - Wysoka dokładność

Opierając się na obecnych danych epidemiologicznych wskazujących, że okresy inkubacji wirusa wynoszą od 1 do 14 dni, a najczęściej 3 do 7 dni opracowano antygenowy test wykrywający zakażenie koronawirusem. Test jest szybki i pudełkowy i możliwy do wykonania w normalnych warunkach przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i ochrony osoby wykonującej test przed zakażeniem oraz zachowania bezpieczeństwa dla osób, którym testy są wykonywane (wzajemne zakażenia osób testowanych - zachowanie izolacji, odległości, używanie środków ochrony osobistej (odkażanie, maseczki itp.).

Testy antygenowe

Zestaw szybkich testów antygenów COVID-19 to metoda immunologicznego testu służąca do jakościowego wykrywania antygenów nukleokapsydowych SARS-CoV-2 w wymazach z nosa i gardła od osób podejrzanych o zakażenie COVID-19.

Pobranie materiału do testu odbywa się identycznie jak w testach drive thru. Testy są łatwe w użyciu i posiadają certyfikat CE

Dane liczbowe

Najwyższa czułość %

Maksymalna specyficzność %

Niezawodny wynik w zaledwie minut

Szybki test na antygen Covid-19 zapewnia szybkie sprawdzenie, czy występuje infekcja SARS-CoV-2.

Idealny do ochrony pracowników, umożliwiający odwiedzającym wejście bez obawy o zakażenie innych, zapewniający bezpieczeństwo innym osobom będącym w tej samej przestrzeni.

Opakowanie zawiera 25 testów.

Zestaw do wykonania testu zawiera: stację roboczą wielokrotnego użytku, kasetę testu, sterylny aplikator do pobrania materiału, reagent (w ilości do wykonania 25 testów), pojemnik ekstrakcyjny/pipetę.

Testy są przeznaczone do wykonania przez osoby wykonujące zawód medyczny (np.: pielęgniarki, laboranci, lekarze, ratownicy medyczni).